Rent A Car Antalya - Antalya havaalanı arac oto kiralama

Rent A Car Antalya da Ekonomik Fiyatlarla Havalimanı ve Kundu bölgesi Araç Kiralama Hizmeti Veren Bir Firmadır.

ALIŞ LOKASYONU
DÖNÜŞ LOKASYONU

Rent A Car Antalya

Antalya nın Kundu mevkisi 5 yıldızlı otellerin yoğun olması nedeniyle adı Antalya da Kundu Oteller Bölgesi olarak geçer. Bu otellerden birkaçı ; Kervansaray otel, Titanic Hotel, Royal Wings Hotel, Baialara Otel,Delphin Diva Hotel, Sherwood Hotel, Royal Holiday Otel, Delphin Palace Hotel, Concort Hotel ve Dünya nın sayılı otellerinden olan Mardan Palace Hotel gibi daha bir çok otel bulunuyor.
 
Kundu, Antalya ya yaklaşık 12 km uzaklıktadır. Toroslardan çıkarak Kundu dan denizde dökülen Aksu nehri vardır ve Kundu sahilinin hemen arkasında doğal güzelliğini şuan için koruyan çam ormanları bulunuyor. Kundu nun en belirgin özellikleri; Herşey dahil 5 yıldızlı otelleri ve Antalya Havalimanı na yakınlığı, uzun düz ve kumlu sahili, Rent A Car firmaları, Turizm firmaları, alışveriş merkezleri, doğal çam ormanlarıdır.
 
Rent A Car Antalya olarak Kundu oteller bölgesinde hizmetlerimiz yıllardır devam etmektedir. İstediğiniz otele ücretsiz teslim Rent A Car ve Ekonomik Transfer hizmetimizden yararlanmak için hemen internet sitemizi ziyaret edin. Antalya Havalimanı Kundu Transfer Hizmetimizden oldukça uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. 
Antalya da Ekonomik ve Kaliteli Araç Kiralama'nın adresi Easy Car rental